סיור  בברלין עלינו

ברלין סיטי סיור פורטרט

ברלין סיור
»ברלין Stadtführungen סיור סיורים« מציע מבקרים אורח חיים פרטיים ואינפורמטיביים ברלין סיטי סיורים סיור דרך הישן והחדשה ברלין. 
צוות מדריך העיר סיור מורכב מדריכים ממומחים ומחויבים בברלין עם שנים רבות של ניסיון. מדריכי העיר המומחים בברלין בשפות הנפוצות ביותר עומדים מוכנים לקבל את פני האורחים בבירה הגרמנית ברלין. 

סיורים פרטיים בברלין נהדרים עבור תיירים ארציים ובינלאומיים, טיולים של חברות, מפעילי תיירות, סוכנויות נסיעות, בתי מלון, חברות מאמנים, כאבן בניין ותוכנית תמיכה לקונגרסים, אירועים, סמינרים וכנסים, טיולים משפחתיים, נסיעות, בתי ספר , שיעורי בית הספר על נסיעות לבית הספר, קבוצות בכירים, עסקים - ופגישות פרטיות כמו גם קבוצות סיור קטן וגדול.

סיורים פרטיים בעיר ברלין לפי תאריך ושעה

סיור בעיר ברלין סיור

 מאת תוכנית הסיור שלנו בברלין 

  • סיורים מודרכים פרטיים בברלין לקבוצות סיור קטנות או גדולות.
  • טיולי הליכה בברלין; לגלות את הבירה הגרמנית ברגל.
  • מדריכי ערים רב לשוניים בברלין.
  • ברלין עבור שיעורי בית הספר בטיול בבית הספר.
  • העברות התעופה בברלין; Shuttle service Hotel - שדה התעופה - מסעדה - העברות תיאטרון.
  • מאמנים נוחים בכל הגדלים, מיניבוסים פנורמיים, מיניוואנים וסדנים.

סייר בברלין בסיור פרטי למינוי לפי בחירתך


תוכלו לראות לא רק את האתרים המפורסמים יותר, אלא גם את אבני החן הנסתרות של ברלין. אתה מרגיש יותר בכיוון כאשר הסיור נגמר. יותר כמו פנימאי מאשר תייר. אתה באמת מרגיש את הקצב של ברלין! יהיה לך ידע, מוסמך מוסמך אנגלית דוברי אנגלית מדריך העיר (או שפה על פי בחירתך) כמו מארח / מארח האישי שלך במהלך הסיור שלך. 


זה מאפשר יותר אינטראקציה, יותר שאלות ותשובות, והרבה יותר כיף! אתה תרגיש כאילו אתה לומד בעיר ידיד ותיק. תוכלו ליהנות מהשירות האישי שלנו - מה שאומר שאנחנו נספק את האינטרסים המיוחדים שלכם ואנחנו ניצור לכם את הסיור המושלם. אנחנו עיצוב מותאם אישית לא רק סיור בעיר אבל את כל הסיור שלך למפרט המדויק שלך. רק תודיע לנו על העניין המיוחד שלך. אין לוחות זמנים לעקוב. 


התאריך והשעה של סיור מודרך האישי שלך בעיר ברלין מוגדר על ידך! ניקח אותך וננחה אותך מכל מקום בעיר. גמישות הולכת להיות חשובה לך כאשר אתה כאן, כדי שנוכל לעבוד בקלות עם המסלול שלך. סיורים בברלין זמינים בכל עת, 365 ימים בשנה. 


"אם אתה באמת רוצה לראות את ברלין, זו הדרך לעשות את זה!" אנחנו נהיה יותר מרוצים כדי להתאים אישית את הסיור בברלין בשבילך כדי לכסות מקומות בעלי עניין מיוחד. 


לין עלינו סיור פרטי בברלין ➤ סייר בברלין בסיור פרטי למינוי לפי בחירתך סיורים פרטיים בעיר ברלין לפי תאריך ושעה ברלין סיטי סיור פורטרט סיור  בברלין עלינוסיור בברלין 

נשמח מאוד אם תשתף את הפוסט הזה עם חבריך!